zajęcia muzyczne lublin
Rock Music Shop

Lokalizacja

ul. Anny Walentynowicz 34
20-328 Lublin
Witaj w Rock Music School, miejscu, gdzie twoje muzyczne marzenia stają się rzeczywistością. Jesteśmy dumni, że od lat przekształcamy pasję do muzyki w umiejętności i talent.

Nasza oferta:

Nauka Gry na Instrumentach: Oferujemy bogaty wybór lekcji gry na instrumentach po naukę śpiewu. Nasi doświadczeni instruktorzy, sami pasjonaci muzyki, pomogą Ci odkryć swój muzyczny potencjał.

Lekcje Śpiewu: Nasze lekcje śpiewu są dostosowane do każdego poziomu zaawansowania. Bez względu na to, czy jesteś początkującym wokalistą czy doświadczonym artystą, pomożemy Ci doskonalić swoje umiejętności wokalne.

Indywidualny Program: W Rock Music School cenimy indywidualne podejście. Tworzymy programy edukacyjne dostosowane do Twoich celów i potrzeb, zapewniając cię, że osiągniesz swoje muzyczne cele.

Dołącz do naszej muzycznej społeczności i rozpocznij swoją przygodę z muzyką. Niezależnie od tego, czy pragniesz zostać profesjonalnym muzykiem, czy po prostu czerpać radość z gry i śpiewu, Rock Music School to najlepsze miejsce na rozpoczęcie swojej muzycznej podróży.

Dlaczego my?

- Rock Music School została założona przez pasjonatów muzyki rockowej, z wieloletnim doświadczeniem w branży muzycznej i edukacyjnej.
- Naszym celem jest inspirowanie uczniów muzyką, niezależnie od ich wieku.
- Nasz program nauczania jest indywidualny i dostosowany do każdego ucznia. Pierwsze zajęcia są poświęcone określeniu kluczowych elementów sukcesu, takich jak ulubione style i artyści, wcześniejsze doświadczenia muzyczne i oczekiwania.
- Nasza kadra nauczycieli to prawdziwi pasjonaci muzyki rockowej, dla których to nie tylko praca.
- Organizujemy koncerty i występy na żywo, ucząc naszych uczniów ruchu scenicznego, kontaktu z publicznością i występowania na scenie.
- Współpracujemy z czołowymi muzykami lubelskiej sceny muzycznej i pomagamy w zakładaniu zespołów rockowych oraz wspieramy ich rozwój.
- Nasze zajęcia muzyczne odbywają się w profesjonalnie wytłumionych salach.
- Doradzamy w wyborze i pomagamy w kupnie instrumentów, współpracujemy z hurtowniami muzycznymi.
- Posiadamy własne studio nagrań.
- Podczas zajęć dziecka/ucznia możesz wyskoczyć na szybkie zakupy w Atrium Felicity (500 metrów), Galeria Lubelska, Carrefour (500 metrów), Makro (700 metrów), Obi (700 metrów), lub do Mc Donald's (700 metrów).

Rekomendacje i podziękowania