Lubelski Rock Chór – Budżet Obywatelski 2016

W grupie przyjemniej i raźniej spełniać dawno zapomniane muzyczne marzenia! Jeśli chcielibyście pomóc realizować nasz nowatorski muzyczny projekt to wystarczy oddać głos 1-10 października 2015 roku (szczegóły niebawem).

Lubelski Rock Chór – rozśpiewany Lublin to cykliczne zajęcia muzyczne, nierozerwalnie związane z edukacją kulturalną i artystyczną Lublina, odbywające się po szkole, po pracy, w czasie wolnym. Nasze miasto Lublin jest miastem o rockowych korzeniach. Nasi rodzice i my dorastaliśmy z największymi zespołami lubelskiego rocka, takimi jak Bajm, Budka Suflera, czy Bracia. Nawet po latach całymi rodzinami chodzimy na ich koncerty i śpiewamy ich utwory. Lublinianie to ich wieloletni fani, którzy nie mieli do tej pory możliwości współtworzenia rockowej historii Lublina. Udział w zajęciach Lubelski Rock Chór będzie bezpłatny dla każdego, zarówno dzieci jak i dorosłych. Cykl zajęć warsztatowych uwieńczy koncert finałowy w wykonaniu uczestników chóru oraz zawodowych muzyków. W repertuarze pojawią się największe hity klasyki rocka.