RMS

O nas

Witaj w Rock Music School, miejscu, gdzie twoje muzyczne marzenia stają się rzeczywistością. Jesteśmy dumni, że od lat przekształcamy pasję do muzyki w umiejętności i talent.

Iw Pe
Iw Pe
2023-12-14
Super miejsce Polecam
J B
J B
2023-09-04
Wygodne i bardzo dobrze przygotowane sale prób. Profesjonalne podeście i świetny kontakt, łatwość ustalania dogodnych terminów z bardzo dobrą ceną. Pod szkołą dostępny parking.
Zuzanna Fior
Zuzanna Fior
2023-08-23
Ucze sie spiewu w RMS u Michala i mega polecam. Widac progres, bo spiewanie nie tylko mi sprawia przyjemnosc, ale wreszcie rowniez moim sluchaczom ?
Tomasz Urbański
Tomasz Urbański
2023-08-09
Odkryłem to miejsce rok temu. I od tamtej chwili darzę je dużą sympatią. W mojej ocenie pierwsze co rzuca się w oczy, to przyjaźnie nastawieni ludzie pracujący w Rock Music School, zarówno kadra Szkoły jak i prowadzący zajęcia nauczyciele. Nauka gry na instrumencie (w moim przypadku), jak i prawdopodobnie też nauka śpiewu podparta jest bardzo dobrze dobranym repertuarem muzycznym w zdecydowanej większości rockowym. Wymagalność na lekcjach (palce nieraz mnie bolały od szarpania strun) idzie w parze z dobra atmosferą podczas zajęć. Dodatkowo, organizowane cyklicznie koncerty uczniów są smaczkiem, który motywuje do osiągania coraz to wyższych stopni wtajemniczenia. Dla mnie jest to miejsce, gdzie chętnie przyjeżdżam i zamierzam to kontynuować.
sylwia sm
sylwia sm
2023-08-03
Polecam szkołę z całego serducha. Super
Mata PiecyK Sidor
Mata PiecyK Sidor
2023-07-31
Świetna współpraca, zaangażowani nauczyciele.
Maciej Sztorc
Maciej Sztorc
2023-07-27
Wszystko tu gra - polecam
Tomasz Dzierżanowski
Tomasz Dzierżanowski
2023-07-26
Świetne miejsce i świetni ludzie. Polecam!
Homer Stary
Homer Stary
2023-07-24
Szkoła super. Polecam wszystkim. Uczę się na saksofonie pod okiem Pana Mirka. Przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do tematu, elastyczne godziny zajęć. Po kilku lekcjach gram zdecydowanie lepiej. Szkoda czasu na samodzielną naukę. W Rock Music School uczy się szybciej, łatwiej i bez błędów. Wojtek.

Rock Music

School

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

10
lat doświadczenia

1235
uczniów

730
warsztatów dla dzieci

30
koncertów

Nasza

oferta

Nauka Gry na Instrumentach: Oferujemy bogaty wybór lekcji gry na instrumentach po naukę śpiewu. Nasi doświadczeni instruktorzy, sami pasjonaci muzyki, pomogą Ci odkryć swój muzyczny potencjał.

Lekcje Śpiewu: Nasze lekcje śpiewu są dostosowane do każdego poziomu zaawansowania. Bez względu na to, czy jesteś początkującym wokalistą czy doświadczonym artystą, pomożemy Ci doskonalić swoje umiejętności wokalne.

Indywidualny Program: W Rock Music School cenimy indywidualne podejście. Tworzymy programy edukacyjne dostosowane do Twoich celów i potrzeb, zapewniając cię, że osiągniesz swoje muzyczne cele.

Dołącz do naszej muzycznej społeczności i rozpocznij swoją przygodę z muzyką. Niezależnie od tego, czy pragniesz zostać profesjonalnym muzykiem, czy po prostu czerpać radość z gry i śpiewu, Rock Music School to najlepsze miejsce na rozpoczęcie swojej muzycznej podróży.

Dlaczego

Rock Music School?

Rekomendacje

i podziękowania

Scroll to Top