Zapraszamy do poznania naszego mistrza perkusji! Z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym, jest absolutnym guru rytmu. Absolwent Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st. oraz student Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, jest prawdziwym kowalem brzmienia!

Z pasją i cierpliwością dzieli się swoją wiedzą, pomagając uczniom rozwijać się muzycznie. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych – dopasowuje swój sposób nauczania do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.

Jego perkusyjne talenty można usłyszeć w zespołach takich jak Absurdalium, Space Pickles, Feelozof, Divin King. Dołącz do nas i naucz się sztuki perkusji od prawdziwego rockowego wirtuoza!

Dlaczego

Rock Music School?