nauka gry

Trąbka

Nauka gry na trąbce to niezwykłe doświadczenie, które możesz rozpocząć już od najwcześniejszych lat, a najlepszym miejscem do jej podjęcia są bez wątpienia lekcje w Rock Music School.

Nauka gry

na trąbce

Nasze zajęcia są skierowane zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę z tym instrumentem, jak i do tych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności.

Podczas lekcji gry na trąbce uczymy od podstaw, począwszy od właściwego trzymania instrumentu, poprzez ustalanie odpowiedniej pozycji ustnika, aż po naukę optymalnej postawy i oddechu. Nasze doświadczenie pozwoli Ci na skuteczne ćwiczenie, unikając nadmiernego zmęczenia.

Nauczymy Cię także, jak mądrze wykorzystać trąbkę zarówno podczas solowych występów, jak i w ramach zespołu. Dzięki charakterystyce i mocy tego instrumentu, będziesz w stanie przebić się z niezwykłymi solówkami na koncertach w muzyce rockowej, popowej, rock’n’rollowej i jazzie. Zasłyszysz dźwięki, które przywodzą na myśl legendarnych trębaczy takich jak Louis Armstrong, Miles Davis czy Tomasz Stańko.

Jeśli marzysz o opanowaniu sztuki gry na trąbce i chcesz zabrzmieć jak prawdziwa legenda, to tylko w ROCK MUSIC SCHOOL znajdziesz odpowiednie wsparcie i inspirację. Dołącz do nas już dziś!

Beata Siedać

PIANINO, TRĄBKA

Scroll to Top