Lekcje śpiewu Lublin

Zajęcia wokalne

Zajęcia wokalne w Rock Music School prowadzone są indywidualnie oraz grupowo. Na zajęciach uczymy jak śpiewać prawidłowo, bez większego wysiłku, jak zwiększać skalę swojego głosu i jak zlikwidować napięcie mięśni. Nauczymy cie śpiewać w sposób naturalny i zdrowy. Wspólnie z nauczycielem wybierasz repertuar na zajęcia wokalne, czyli to czego słuchasz, kochasz i śpiewasz. Nie ważne w jakim jesteś wieku i na jakim jesteś poziomie zaawansowania. Dostosujemy cały program nauczania do Twoich preferencji i potrzeb! Zajecia wokalne w Rock Music School to pogodna atmosfera i indywidualne podejście do każdego ucznia. Finalizacją zajęć indywidualnych są próby z całym zespołem, a następnie występy na imprezach i koncertach organizowanych przez Rock Music School. Zajęcia wokalne tylko w ROCK MUSIC SCHOOL.