nauka gry

Flet poprzeczny

„Odlot na flecie” to zajęcia przeznaczone zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z grą na flecie, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności na tym wyjątkowym instrumencie.

Flet

Flecik, nazywany także flet poprzeczny, to solowy instrument, który pozwoli Ci odtwarzać najbardziej znane melodie, grać w unisonie z gitarą elektryczną lub wpleść harmonijne akordy w brzmienie całego zespołu.

Podczas tych zajęć odkryjesz, jak mądrze wykorzystać flecik zarówno podczas solowych występów, jak i w ramach grupy. Nasi doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak wydobyć z instrumentu niesamowite dźwięki, które poruszają serca słuchaczy, oraz nauczą Cię, jak zachować się z fletem na scenie w sposób profesjonalny.

Flet jest obecny w różnorodnych gatunkach muzycznych, od muzyki rozrywkowej po pop, rock’n’rolla i jazz. Jeśli marzysz o opanowaniu tego wszechstronnego instrumentu i chcesz poczuć radość płynącą z muzyki, to miejsce dla Ciebie to ROCK MUSIC SCHOOL. Dołącz do nas już dziś i rozpocznij swoją przygodę z grą na flecie!

Scroll to Top