pomysł na prezent Voucher upominkowy obejmuje minimalnie jedną godzinę zajęć indywidualnych. Liczbę godzin można dowolnie konfigurować. Voucher upominkowy jest imienny i ważny przez 12 miesięcy. Termin zajęć ustalany jest indywidualnie z właścicielem vouchera. Dzięki temu niezwykłemu podarunkowi możesz rozwijać pasje oraz spełniać marzenia bliskich Ci osób!

Voucher upominkowy

Bon podarunkowy (od 150zł)

Bon na zajęcia muzyczne w Rock Music School - to świetny pomysł na prezent. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby, ten pomysł będzie najlepszym rozwiązaniem. Zbliżają się święta, każdy z nas zastanawia się nad prezentami dla najbliższych. Voucher upominkowy to odlotowy prezent na mikołaja, niezwykły prezent na święta, sprawdzony prezent na urodziny.
Nasza Szkoła Rocka specjalnie na te okazje przygotowała bon podarunkowy na zajęcia muzyczne.

nauka śpiewu lublin
Świetna przygoda z muzyka ROCKOWĄ!
lekcje śpiewu
Nieważne ile masz lat!
lekcje śpiewu lublin
NAUCZYCIELE przepełnieni pasją!
nauka śpiewu lublin
KONCERTY na wielkich scenach!
nauczyciel śpiewu
Grasz co chcesz!
nauka śpiewu
Pomożemy Ci założyć Band!
lekcje wokal
Doradztwo i sprzedaż instrumentów!
lekcje wokal lublin
Szybkie zakupy w tzw. międzyczasie
nauczyciel śpiewu
Zaświadczenie o ukończeniu kursu!

Wszelkie prawa do zdjęć, opisów, szablonu, są własnością Rock Music School. Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprostowanie Dz. U. 94 Nr 43 poz.170