Rockowe przedszkolaki – Budżet Obywatelski 2016

Liczymy na Waszą pomoc w głosowaniu na realizację projektu ROCKOWE PRZEDSZKOLAKI, które odbędzie się 1-10 października 2015 roku (szczegóły niebawem).

Rockowe Przedszkolaki – 1,2,3 teraz muzykujesz Ty – to nowatorskie warsztaty muzyczne, w których nie brakuje śpiewu, zabawy, tańca i gry na prawdziwych instrumentach. Wszystko to, co najważniejsze dla małego dziecka w jednym miejscu przy akompaniamencie delikatnych rytmów rockowych dźwięków. Spotkania kształtują poczucie rytmu i innych elementów muzyki, a także przygotowują dzieci w wieku przedszkolnym do podjęcia nauki gry na instrumencie muzycznym. Zaskakujący repertuar takich gwiazd jak Queen, Bon Jovi, Michael Jackson, Scorpions wzbogaci i uatrakcyjni autorskie zabawy. Dzięki tym zajęciom dziecko od najmłodszych lat rozwija swoją wrażliwość muzyczną, odkrywa swoje talenty i zainteresowania, które w przyszłości przerodzą się w życiową pasję lub zawód. Bezpłatne zajęcia, skierowane do dzieci w wielu 3-6 lat poprowadzą zawodowi instruktorzy, których pasją jest muzyka i którzy tą miłością zarażają wszystkich dookoła.